S námi získáte víc…

Slogan, jehož pravdivost Vám chceme dokázat. S kvalitní přípravou nemovitosti k prodeji, profesionální prezentací a inzercí oslovíte mnohem více potenciálních kupujících, díky čemuž získáte i vyšší prodejní cenu. Pokud svému realitnímu makléři důvěřujete, ušetří Vám spolupráce s ním spoustu času, předejdete možným komplikacím a budete mít jistotu splnění všech právních a legislativních nařízení. Naše profesionální služby se Vám tak jednoznačně vyplatí.

S manželkou Simonou podnikáme už přes 20 let. Vedli jsme reklamní agenturu, provozovali síť fitness studií. V realitním oboru, jež je službou i obchodem zároveň, jsme našli největší smysl a naplnění. První znalosti a zkušenosti v oboru jsme získávali jako franšízanti mezinárodní realitní sítě ERA REALITY.

Po krásných a úspěšných 5 letech (pravidelně v top 10 vč. 1. místa v hodnocení ERA MAKLÉŘ ROKU ze všech makléřů sítě ERA ČR) jsme se rozhodli pro vybudování vlastní značky REALITY SPÁČIL. Nejsme společnost s omezeným ručením. Za kvalitu, pověst a výsledky své práce ručíme vším, svým jménem i svým majetkem. Spolupracujeme jen se špičkovými a prověřenými odborníky ve svých oborech. Ať už jde o řemeslníky, právníky, inspektory nemovitostí, fotografy, homestagery, finanční poradce atd. Do přípravy a prezentace nemovitostí k prodeji se nebojíme investovat nemalé prostředky, tak aby byl výsledek co nejlepší.

Máme za sebou stovky realitních transakcí za kterými se skrývají stovky životních příběhů. Každý prodej má svá specifika a vyžaduje individuální přístup, respektující životní situaci a potřeby prodávajícího. Můžete se spolehnout, že s Vámi vždy budeme jednat na rovinu a navrhovat řešení pro Váš maximální prospěch.

Za tým kanceláře REALITY SPÁČIL

Pavel Spáčil

Splňujeme veškeré podmínky zákona o realitním zprostředkování (od 3.3.2020 vázaná živnost)
a máme řádné podnikatelské pojištění pro krytí případných rizik.